Evime internet bağlatmak istiyorum Hangisi Daha iyi

Eve İnternet bağlatmak istiyorum hangisi?


Yanlış yere gelmediniz bi dakka konuyu okuyun ondan sonra istediğiniz yere gidin

evime+internet+bağlatmak+istyorum
Evime İnternet Bağlatmak İsityorum
EVİME İNTERNET BAĞLATTIM ÇOK MEMNUNUM
Yaklaşık 17 aydır evimde 1mb hızlı sınırsız biri adsl abonesiyim 17 aydır internetimde ne bir kesilme oldu nede ttnette olduğu gibi faturama ekstra eklemeler geldi.
17 aydır sınırsız internetimi takır takır kullanıyorum ve her ay 45.60 tl faturam geliyor. (evime internet bağlatmak istiyorum)
ödemeyi unuttuğum zamanlar bile oldu kesilmedi sizde internet abonesi olmak istiyorsanız ve hangisine geçeceğinize karar veremediyeseniz gözünüz kapalı bana güvenin ve aşağıda dediklerimi yaparak biri adsl nin taahütlü (12 ay) 1 mb hızlı sınırsız kotalı 45.60 lık tarifesine
geçin. (yıllık biri) durun bi dakka 45.60 lira lık kampanyaya geçtiğiniz zaman kredi kartı ile ödeme yaparsanız ilk iki ay 7.77 tl (kredi kartsız sadece 1 ay)
ondan sonra 10 ay 45.31 tl vereceksiniz. birde bağlatırken 26.81 tl aktivitasyon ücreti vereceksiniz. oda ilk faturanıza bir sefere mahsus eklenecek yani ilk faturanız 7.77+26.81 toplamı
vereceksiniz.Ben bunu niye paylaştım Arkadaşını biri Abonesi yap 10 tl indirimi kap kampanyasından faydalanmak için yaptım. son iki aylık biri adsl faturamı ödememişim aybaşına da daha çok var onun için 10 tane arkadaşımı biri abonesi yaparak 91.20 tl lik 2 aylık faturamı indirimle ödemeyi düşünüyorum.
Bu sayfada yazanları 10 kişi yaparsa 2 aylık faturam ödenmiş olacak 10 kişide ttnet kazığından faturadaki muamma rakamlardan kurtulmuş olacak. 10 kişiden fazlası abone olursa oda diğer gelecek faturalarımdan düşecek. biri abonesi olduktan sonra sizde arkadaşlarınızı bu sayfada gösterdiğim gibi biri abonesi yaparak 2 AĞUSTOS'A kadar 10 ar tl indirimi kapabilirsiniz.

şimdi koçnet biri abonesi olmaya karar verdiyseniz gelelim evime internet bağlatmak istiyorum diyenlerin yapacaklarına;ilk önce şu sayfaya gireceksiniz;

Biri arkadaş tavsiye

bu sayfada şöyle bir sayfa çıkacak siz beni öneren biri var a tıklayacaksınız


evime+internet+bağlatmak+istyorum


ondan sonra şöyle bi sayfa çıkar bu sayfa içinde resimde
kişisel bilgilerimi sizler için daha doğrusu 10tl indirimi
kapmak için paylaştım. :)

evime+internet+bağlatmak+istyorum

bunu da yaptıysanız size çok teşekkür etmekle beraber son işlemi paylaşıyorum;

biri yıllık internet kampanyaları sayfasından bir kampanyayı seçip kampanyanın en sonundaki satın al butonuna tıklamak ve gerekli yerleri doldurup "devam etmek istiyorum" u tıklamak

beni öneren biri olarak gösterip abone olan herkese peşinen çok teşekkürler.Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

amp yorum alanı
Disqus Comments
amp yorum disqus


- - - -

iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.