viral reklam pazarlama nedir

viral reklam pazarlama nedir


Az Önce girdiğimiz Hepsini senin için yaptım sevgilim videosu Meğer THY nin bir viral reklamı mıymış. yani aslında o çocuk hepsini sevgilisi için yapmamış. Reklam olsun diye yapmış. Peki viral reklam nedir?
bildiğiniz gibi viral tıbbı bir terimdir ve anlamı virüsle ilgili demektir.
viral reklam ve pazarlama da sosyal medyayı ve laylaylomcu facebook neslini kulanarak virüs gibi çoğalan kendi kendine üreyen reklam demektir.
bu reklamdaki çocuk bu video için ne kadar para aldı bilmiyoruz ama yakında bu THY kartın reklamı tv de de çıkarsa siz o zaman görün viral reklamı. viral reklam gerçekten ürünlerini hizmetlerini tanıtmak isteyenler için dahiyanece bir sistem. neyse haber bitti dağılın.

Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

amp yorum alanı
Disqus Comments
amp yorum disqus


- - - -

iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.