Bülent ersoy otelden kovuldu

Bülent Ersoy Otelden Kovuldu

Diva Bülent Ersoy Kıbrıs'ta gittiği otelden otelin sahibi tarafından kovulmuş.
otelde çıngar çıkaran Bülent Ersoy'u Kim neden Kovmuş haberimizden öğrenelim.
bülent+ersoy+otelden+kovuldu

KKTC’de Nuh’un Gemisi Oteli’nde sahne alan Bülent Ersoy, konserinin ardından olay çıkardı. Ersoy’un sahnede sarf ettiği sözlerle başlayan gerilim, otelden çıkarılmasıyla son buldu.
Sanatçı sahnede, bir kadın seyircinin eşine baktığını söylemesi üzerine, Sizin eşinizi ne yapayım? Hepsinin ahı gitmiş vahı kalmış. Hem ben artık anaokulu önlerinde takılıyorum” dedi.

HÜLYA AVŞAR'A: "ÇARPIK BACAKLI"
Ersoy konserinin ardında da lobide gazetecilere çattı. Ben sizin bu otele hangi sanatçının konserinden geldiğinizi biliyorum. O çarpık bacaklıyı sizler itibara sokuyorsunuz. Burada gerçek bir sanatçıyı göz ardı ediyorsunuz.diyen sanatçının, ‘çarpık bacaklı’ diye işaret ettiği kişi, arasının bozuk olduğu Hülya Avşar’dı.
Lobide laf bombardımanına devam eden Bülent Ersoy, “Ben sahnedeyken sadece üç kamera gördüm, diğerleriniz neredeydi?” diye sordu. Bir gazeteci, Tüm gazeteciler tam kadroyduk, bizi görememiş olabilirsiniz” şeklinde cevap verince Ersoy bir kez daha kıyameti kopardı: Saygısız! Sen kim oluyorsun ki beni yalancılıkla suçluyorsun!

Oteldeki KKTC Başbakanı İrsen Küçük, otel sahibi Tunç Ertan’a verdiği talimatla, bir an önce gürültüyü sonlandırmasını istedi. Ertan da lobiye inerek, Otelimde ne Bülent Ersoy’u, ne de gazetecileri görmek istemiyorum” dedi. Bu tepki üzerine Ersoy ve basın mensupları otelden apar topar çıkarıldı.

OTELDEN BÜLENT ERSOY KOVULDU HABERİNE YALANLAMA

"2 Eylül 2011 tarihli Milliyet Gazetesi ve bir çok internet siteside dahil Milliyet Gazetesinde ki haberi kaynak göstererek , ‘Bülent ERSOY otelden kovuldu’ başlıklı ve içerikli haber, tamamen gerçek dışı ve asılsızdır.

Sn. Ersoy 30 Agustos tarihinde otelimize giriş yapıp ve ayrıca dün 01 Eylül akşamı Gülşen sahnesini bizati sonuna kadar izledikten sonra odasına çekilip istirahat etmiş ve bu gün sabah 2 Eylül tarihinde otelimizden ayrılmış bulunmaktadır..."

Bu Açıklamayı "otel" yapmış. ilginçBilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

amp yorum alanı
Disqus Comments
amp yorum disqus


- - - -

iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.