araçta cep telefonu kullanan arı

araç sürerken cep telefonu kullanan arı


araçta+cep+telefonu+kullanan+arı videoFacebookta paylaşmalık bir videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Araç Kullanırken cep telefonu kullanmayınız. diğer bir adı araç kullanırken cep telefonu kullanan arının sonu. video bir motor kaskı reklamı videosu bu motorlu bisiklet kaskı cep telefonu kulaklıklı yani bluetooth ile gelen aramayı kaskınızdan cevaplayabiliyorsunuz adı scala rider herhalde reklamın sonunda yazıyor.
Bu kulaklıklı motor kasklarından Türkiye de var mı fiyatları ne kadar bilmiyoruz ama güzel bir reklam videosu yapılmış araçtayken cep telefonu kullanan arı yani araba sürerken telefonda konuşan arı aslında araba değil motorsiklet sürerken cep telefonu kullanan arı.
paylaşın
Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.