facebook sayfasini otomatik beğendirme

facebook sayfasını otomatik beğendirmefacebook+sayfasını+otomatik+beğendirmeDaha önce internet sitesi web sayfasını otomatik beğendirme ile ilgili çalışmalarımız olmuş ve bu konuda muvaffak olmuştuk fakat otomatik beğenilen bu sayfaların bir süre sonra facebook tarafından engellendiğini görünce o işlemi hemen bıraktık. şimdi yeni bir proje üzerinde çalışmayı düşünüyoruz ama bunu da etik bulmadığımız için pek te kararlı değiliz bu konuda.

FACEBOOK SAYFASINI OTOMATİK BEĞENDİRME
HAYRAN PROFİLLERİNDE OTOMATİK İLETİ PAYLAŞMA

Bunu birçok büyük haber sitesi basit bir uygulama ile yapıyor. haber sitesine giriyorsunuz bir haberi facebook unuzda paylaşmak istiyorsunuz tak bir accept penceresi geliyor;

"Duvarımda ileti paylaşmaya" "bilgilerimi kullanmaya" bir sürü izin. peki bu etik mi?
siz hiç farkında olmadan sizin profilinizde bir haber paylaşılması sizin adınıza tıklanılması istenmesi hiç etik mi?
tabii ki değil bizde bunu önce yapmak istedik fakat daha sonra vazgeçtik. dilersek beğendiğiniz her habere uygulama izni isterdik ve Facebook sayfasını otomatik beğendirme işlemini yani beğenen herkesin profilinde otomatik haber yayınlama hilesini yapardık.
ama bunu yapmadığımız gibi yapılmasını da tavsiye etmiyoruz.Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.