beyaz show bugün ne giysem komik video

Beyaz show bugün ne giysem komik taklidi video
dün akşam kaland televizyonda yayinlanan beyaz show programının konuğu bugün ne giysem moda programı adı altında gençleri lükse giyim kuşam önemine ozendiren juri üyelerinden hakan akkaya vardı. Beyazıt öztürk onunla taşak geçmek için güzel komik bir video hazırlamış ve tv de karşısında gösterdi. Video çok komikti gerçekten yaşlı emekli deliye benzeyen tipi çok komik bir amca podyuma kırmızı gomlek ve kısacık bir Şortla çıktı ve onların yorumlarini aldı tabi amca ayrı yerde yorumlar ayrı yerde ayrı kişiye yapiliyordu ama komikti


Beyaz show bugün ne giysem hakan akkaya Melike ipek Yalova uzun video


siz bunu izleyedurun hakan akkaya Prenses Isabella Fortuna Melike ipek Yalova beyaz show biz daha kısa bir videoyu ekliyoruz.

BUDA KISA VİDEOBilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.