Erol Köse İbrahim Tatlıses haciz davası açıklaması

Erol Köse ibrahim tatlıses haciz davası açıklaması VİDEO HABER


Haberi yorumsuz yayınlamadan önce olayın hikayesinden bahsedelim ne olduda haciz davası gündeme geldi?
İbrahim Tatlıses şu haberde açıklama yaptı dedi ki hastaneye yatar yatmaz Dost bildiklerim haciz davası açtılar.
bunun üzerine millet dost bildiklerini aradı bula bula twitter idolu @drerolkose bulundu. Doktor Erol Köse de bugün ikincisayfa programına telefonla katılıp geçen video olarak yaptığı aşağıdaki video açıklamayı tekrarlarladı.

cepten sitemize gelip videoyu izleyemeyenler için Erol Köse videoda ikinci sayfa programında ibrahim tatlıses haciz davası ile ilgili şunları söylüyor:

EROL KÖSE İBRAHİM TATLISES HACİZ AÇIKLAMASI İKİNCİSAYFA;
Kanaltürk’te yayınlanan "2.Sayfa" programına konuk olan Erol Köse, İbrahim Tatlıses’e karşı açtığı davayı kazandığını söyledi...

Erol Köse İbrahim Tatlıses haciz açıklaması"Ben İbrahim Bey’e gönül koydum. Bir gün bana Ebru Yaşar’ı getirdi. Albüm yap dedi. ’Yeşillenirim’ albümünü yaptık. Çok başarılı oldu. Sonra Ebru Yaşar İbrahim Tatlıses’le kavga edince İbrahim Bey hem Ebru’ya hem de bize dava açtı; benden habersiz albüm yaptınız diyerek. Bende sinirlendim. İbrahim Bey’in bana yaptığı kontratı okudum. Benim kontrat süresi dolmadan 3 ay önce başka şirkete albüm yapmış. Bende kendisine dava açtım. 2,5 yıl sürdü. Kazandım. 256 bin dolar haciz kararı çıktı. Şu an İbrahim Bey’in arabalarına, evine her şeyine haciz kararımız var. Davayı kazandım ama elim gitmedi icraya.. Abi demişim bir kere..." şeklinde konuşan Erol Köse "Alacağınız parayla ne yapacaksınız?" sorusuna "Hastaneye kafeterya ve lahmacun bölümü açarım..." şeklinde esprili bir cevap verdi...

İBRAHİM TATLISES EROL KÖSE HACİZ AÇIKLAMASI VİDEO ENSONHABER

videoyu açmak için 1 kez tıklayınBilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.