Abdullah Gül twitter Hollanda fotolari

Abdullah Gül twitter hollanda fOTOĞRAFLARIHollanda da çektiği Fotoğrafları Twitter da ve Facebook ta sevenleri ile paylaşan Cumhurbaşkanı Abdullah gül ün twitter hesabı ve
twitter dan paylaştığı Hollanda fotoğraflarını patlakhaber twitter sayfasında alt alta paylaştım. Fotoğrafları düzgün bir şekilde görmek istiyorsanız patlakhaber twitter ini takip edin. (yanda twitter takip et butonu var).
çünkü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Twitter inde fotoğraflar sıra ile değil araya farklı farklı tweetler karışıyor.
hepsini sizin için topladım. buyurun buda cumhurbaşkanı Abdullah gül ün resmi twitter hesabı buda cumhurbaşkanının resmi facebook hesabı buda facebook Hollanda ziyaretinde çektiğim fotolar albümü resme tıklayın;Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.