Cuma, Mayıs 11, 2012
Acunn com Trabzonspor Beşiktaş Geniş Maç Özeti video

Acunn com Trabzonspor Beşiktaş Geniş Maç Özeti video


12 Mayıs 2012 tarihinde Süperfinal Trabzonspor Beşiktaş karşılaşmasının bitiminden 1 saat sonra aynı gün akşam trt kanalından maçın gollerini ve geniş özetini izleyebilirsiniz biliyorsunuz değil mi. haa buna rağmen Maç özetleri ve golleri izleme hakkınızı satın alan Acunn beyin sitesine gidip ertesi gün geniş maç özetini ve gollerini kotanızı doldurarak takıla takıla reklam arası izlemek isteyebilirsiniz. Acunn a dikkat edin çok tehlikeli adam haberiniz yo izlediğiniz dizileri yarışmaları ve maçların özetlerini internette yayınlama hakkını satın aldı. takır takır paylaşanların sitesinden kaldırtıyor. hatta youtube dan bile videolarını kaldırtıyor. sizce bu internet özgürlüğüne bir pranga değil mi?


amaan zaten sizin onu sorgulayacak vaktiniz yok olsa "bu acun ne yapıyor" diye arardınız google da. ama siz Acunn com Trabzonspor Beşiktaş Geniş maç özetini aradınız ve buraya geldiniz.aşağıya size Trabzonspor Beşiktaş Geniş maç özeti yayınlayan Acunn com spor sayfasının bağlantısını koyuyorum. ayrıca sitemizde Maçı izlemeyipte sadece kaç kaç bittiğini ve Trabzonspor beşiktaş maç sonucunu öğrenmek isteyenler için Trabzonspor Beşiktaş Maçı kaç kaç bitti konumuz da var şimdi.
ben sizin ayarınızı vereyim de sizde tıpış tıpış illuminatiye pardon acunn coma Trabzonspor Beşiktaş Geniş Maç Özeti izlemeye gidin.


MAÇIN VİDEOSU

0 yorum:

Yorum Gönder