acunn com fenerbahçe beşiktaş geniş maç özeti video

Acunn com Fenerbahçe Beşiktaş Geniş Maç Özeti video


3 Mayıs 2012 tarihinde Süperfinal Fenerbahçe Beşiktaş karşılaşmasının bitiminden 1 saat sonra aynı gün akşam trt kanalından maçın gollerini ve geniş özetini izleyebilirsiniz biliyorsunuz değil mi. haa buna rağmen Maç özetleri ve golleri izleme hakkınızı satın alan Acunn beyin sitesine gidip ertesi gün geniş maç özetini ve gollerini kotanızı doldurarak takıla takıla reklam arası izlemek isteyebilirsiniz. Acunn a dikkat edin çok tehlikeli adam haberiniz yo izlediğiniz dizileri yarışmaları ve maçların özetlerini internette yayınlama hakkını satın aldı. takır takır paylaşanların sitesinden kaldırtıyor. hatta youtube dan bile videolarını kaldırtıyor. sizce bu internet özgürlüğüne bir pranga değil mi?

[caption id="" align="alignnone" width="200" caption="acunn com fenerbahçe beşiktaş geniş maç özeti video"]acunn+com+fenerbahçe+beşiktaş+geniş+maç+özeti+video[/caption]

BEŞİKTAŞ 1-0 YENDİ
FENERİN İŞİ ZOR
BUDA BJK DEN GALATASARAYA HEDİYE OLSUN.


amaan zaten sizin onu sorgulayacak vaktiniz yok olsa "bu acun ne yapıyor" diye arardınız google da. ama siz Acunn com Fenerbahçe Beşiktaş Geniş maç özetini aradınız ve buraya geldiniz.aşağıya size Fenerbahçe Beşiktaş Geniş maç özeti yayınlayan Acunn com spor sayfasının bağlantısını koyuyorum. ayrıca sitemizde Maçı izlemeyipte sadece kaç kaç bittiğini ve Fenerbahçe beşiktaş maç sonucunu öğrenmek isteyenler için Fenerbahçe Beşiktaş Maçı kaç kaç bitti konumuz da var şimdi.
ben sizin ayarınızı vereyim de sizde tıpış tıpış illuminatiye pardon acunn coma Fenerbehçe Beşiktaş Geniş Maç Özeti izlemeye gidin.


MAÇIN VİDEOSU

Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.