e okul lise karne notlari

E-okul lise karne notları öğrenmeokulların bitmesine ne kadar kaldı tam olarak bilmiyoruz ama aşağı yukarı 20-22 gün kaldı. liselerde son sınavlar yani finaller öğrencilerin başını fena şekilde ağrıtmakta. ipin ucunu kaçırmış olanlar ise "sıçtı cafer bez getirin" diyerekten hepten cozutmuş vaziyette karne zamanı anne babalarına ne diyeceklerinin planlarını yapmakta. hey gidi gençler emin olun ders çalışmak o planları yapmaktan daha kolay. ama nerde sizde onu anlayacak kafa. şurada 20 gün daha dişinizi sıkıp 1 sene kurtarmak varken battı balık yan gider hesabı koyverdiniz değil mi? oysa ilk zamanlarda da "son yazılılarda kurtarırım" diye kendi kendinizi kandırıp facebookta pc başında mal gibi vakit öldürüyordunuz. inşallah esaslı bi sopa yersiniz de aklınız başınıza gelir. aslında sizi artık sopa da paklamaz ya neyse. biz bu konuyu niye açmıştık.. hah e okul lise karne notları için. karne notlarını söylemeyen öğrenciler ve çocuğunun lise karne notlarını internetten öğrenmek isteyen kızgın anne babalar için fitne fücur olsun diye bu konuyu açıyoruz. e okul meb gov trnin aşağıda bağlantısını verdiğimiz e okul veli bilgilendirme sistemi lise karne notları öğrenme giriş sayfası ile eğer sayfada bulabilirseniz bağlantıyı açarak çocuğunuzun e okul lise yazılı sınav sonuçlarını e okul lise karne notlarını filan öğrenebilirsiniz. üzülmeyin siz kendinize bakın kimbilir siz onun yaşındayken kaç zayıf getirmiştiniz. kara koyununun ak kuzuzu olmaz ağalar beyler..
haa e okul lise girişi için burayı kullanın açılan sayfada e okul lise giriş yazan yazıya tıklayın.
[caption id="attachment_4465" align="alignnone" width="90" caption="e okul lise karne notları"]e+okul+lise+karne+notları[/caption]Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.