Çarşamba, Haziran 26, 2013
atv doksanlar dizisi oyunculari

Atv Doksanlar dizisi oyuncularıAtv de 26 haziran çarşamba yani bugün başlayacak 90lar dizisinde kim kimdir işte 90 lar dizisinin oyuncuları

 • Arif Erkin
  Mustafa Tuncay
  Geleneksel bir aile reisi... Nuri ve Bekir Tunay kardeşlerin babası. Dediğim dedik, ailede sözü geçen, oğullarına karşı katı ama torunlarına karşı yumuşak sevecen bir dede...

 • Renan Bilek
  Bekir Tuncay
  Küçük kardeş, Sevinç ile 20 yıla yakındır evli. Özlem ve Zeynep'in babası. Mahallede dürüstlüğü, iyi niyeti, prensipli duruşuyla sevilen sayılan, "Işini bilmeyen" memur. Abisi Nuri'nin para hırsı ve düzen adamı kimliğiyle barışamıyor. Bir kaç yıldır abisine küs.
 • doksanlar nuri tuncay kimdir
  Deniz Oral
  Nuri Tuncay
  Bekir'in abisi, 1980'lerin yeni zenginlerinden, sonradan görme bir müteahhit. Para kazanma hırsı yüzünden en başta kardeşiyle arası bozulmuş. Oğulları Mustafa ve Emre'nin de kendisi gibi olması için büyük baskı yapıyor. Itiraf etmese de en büyük üzüntüsü kardeşinin kendisine küs olması.
 • doksanlar şükran tuncay
  Esra Dermancıoğlu
  Şükran Tuncay
  Nuri'nin karısı. Ailenin ve mahallenin en havalı kadını. Kocası Nuri'nin müsaade ettiği kadar gösterişi, lüksü sever. En büyük hedefi Papatyalar'dan biri olmak. Mahalledeki lakabı Papatya Şükran. En büyük sıkıntısı ise oğlunun nişanlısı Tuğba.
 • doksanlar mustafa tuncay
  Ümit Erdim
  Mustafa Tuncay
  Nuri'nin büyük oğlu. Babasının yanında çalışıyor. Tuğba ile sözlü, yakında nişanları var. Baba baskısından sıkılmış başka bir iş yapmak istiyor ama bunu babasına söyleyecek cesareti yok. Sözlüsü Tuğba ve annesi Şükran'ın rekabetinin en büyük mağduru.

atv+90lar+dizisi+oyuncuları

0 yorum:

Yorum Gönder