Showtv Kelime Oyunu Başvuru Katılım Formu

Kelime Oyunu Yarışmasında yarışmak isteyenler buyurun

Show tv Kelime Oyunu Başvuru Katılım Formu

showtv+kelime+oyunu+katılım+formuHafta içi Hergün saat 18:15 de Show tv de yayınlanan Ali İhsan Varol'un eşşiz sunumu ile keyif veren yarışma programı Kelime oyununa bugün bende başvurdum. Show tv sitesinde Kelime oyunu başvuru katılım formu yok bulamadım. sonra biraz araştırınca Ali ihsan Varol'un Resmi Twitter hesabından kelimeoyunu[et]showtv.com.tr  mail adresine kendinizi tanıtan ve iletişim bilgilerinizi içeren kısa bir mail ile Kelime Oyunu yarışmasına başvuru katılım yapabileceğimizi yazdığını okudum. bende öyle yaptım. bakalım bugün yani 10.10.2013 tarihinde kurban bayramı öncesinde show tv de yayınlanan Kelime oyununa katılmak için başvurdum. bakalım çağırılacak mıyız. Sizlerde;
" Showtv deki Kelime oyununa katılmak istiyorum", "nerden başvurabilirim", "nasıl katılabilirim", "başvuru katılım formunu bulamıyorum" diyorsanız. yani "yarışmak istiyorum" diyorsanız konu içinde bahsettiğim mail adresine kendinizi tanıtan kısa bir yazı ile iletişim bilgilerinizi mail olarak gönderin sakın buraya yorum olarak yazmayın haa. mail atacaksınız.
Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.