26 Şubat 2014 Çarşamba

Gezer Terlik Arapça muhammed yazısı açıklaması





Gezer Terlik Arapça Muhammed yazısı açıklaması


Bende gördüm bizim evdeki gezer terliğin altında da Arapça Muhammed s.a.v yazısına benzer şekiller var. ama Gezer terliklerinin sahibinin bununla pek alakası yoktur. belki de haberi bile yoktur. o kalıbı basan kalıbına tükürdüğümün şerefsizinin işidir bu diye geçirdim aklımdan. gerçekten de Gezer terlikleri olayın farkına varınca açıklama yayınlamış işte o açıklama ve işte Altında arapça Muhammed yazan gezer terlikleri


GEZER TERLİK'DEN AÇIKLAMA
sanal ortamda bahsi geçen terliğin tabanı konusunda bizim de haberimiz olmuştur. Yurtdışından almış olduğumuz bir taban motifinin bir bölümünün Hz. Muhammed’in (S.A.V) ismine benziyor dahi oluşu hiç tartışmaya mahal vermeden düzeltilmesi gereken bir durumdur.

2.200 kişinin çalıştığı fabrikamızda konu olan ürünün yüzlerce kişinin elinden geçmesine ve tüm kontrol işlemleri yapılmasına rağmen maalesef göze çarpmamış ve fark edilmemiştir. Bu konudan haberdar olduğumuz anda, taban kalıpları imha edilmiştir ve gerekli işlemler başlatılmıştır.

Gezer Ayakkabı olarak Milli ve Manevi değerleri Şirket Değerleri olarak kabul eden, Peygamber Efendimize(S.A.V) sonsuz saygı ve sevgi duyan, ülkemizi iç piyasada ve uluslararası pazarlarda temsil eden örnek bir kuruluş olarak, böyle bir konu ile adımızın anılmış olmasından bile duyduğumuz üzüntüyü sizinle paylaşmak istedik. Bilinçsizce yapılan hatadan dolayı gerekli işlemlerin yapıldığından hiçbir şüpheniz olmasın. Size de öncelikle bize dönüp işin doğrusunu sorguladığınız ve duyarlılığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Altında Arapça Muhammed yazan Gezer Terlikler.
gezer+terlik+açıklama

SON OLARAK;
Bir firmayı peygamber düşmanı diye karalamadan önce o firmaya ilgili yazı yazılır ve açıklama beklenir. bu yapılan ayıptır.Gezer Terlik bizimdir. bizdendir.

4 yorum:

 1. Türkiyede tasarlanmış olsa bile kaç desinatör arapça biliyor veya türk tezhip sanatının inceliklerinden anlıyor.
  Tamamen tevafuk. Bir desenden alınmış kesit. Çiçeğin dalı ve dalların üzerindeki motifler. Tasarımdan anlamanız gerekmiyor. Tezhip sanatı , münhani , rumi , salyangoz , penç ,vb kelimeler ile arama yaparak bu desenin yüzlerce örnegine ve benzerine rastlayabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. Haber yayınlıyorsanız tam yayınlayın. Firmanın açıklaması bu kadar değil. Adamlar dünya kadar zararı göze alıyor. bakın ne diyorlar. Kasıt varmış gibi haber yapmışsınız.

  elinizde bulunan ürünümüzü değiştirilmek üzere aşağıdaki adrese Sayın Erdem Vural dikkatine UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz (UPS Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermeniz için anlaşma numaramız 7E7142). Saygılarımızla, Gezer Ayakkabı.
  Gezer Ayakkabı Deri San. ve Tic. A.Ş.
  Atatürk Mahallesi Lozan Caddesi No:9 Esenyurt / IST
  Tel: +90 212 886 51 52

  YanıtlaSil
 3. Lütfen Haberi Dikkatli Okuyun.
  biz sizin bildiğiniz haber sitelerinden değiliz.

  YanıtlaSil
 4. ortada bir yanlış var ama bu kasten değilse vede yanlışlığın düzeltilmesi için bir takım önlemler alınıyorsa eğer yargılanmaması gerek önemli olan arkadaşımızında dediği gibi yargılamadan önce konunun mensubu olan kişilere yazı gönderip cevap beklemek gerek belkide bu olayda gördüğümüz gibi bilinçsizce yapılan hatalar olabilir düşünceler tamamen alakasız ve algı zihniyeti farklı olabilir onun için hemen bir yanlışlık görüldüğünde yargılamak yerine o yanlışı once kasten mi bilinçsizce mi yapıldığını öğrenip ona göre çözümler üretilmeli saygılarımla...

  YanıtlaSil

yorumla habere katıl. burası bizim;