Cuma, Mayıs 08, 2015
Tictocdan davetiye göndermek yemeksepetinden 80 tl kazanmak

Tictocdan davetiye göndermek yemeksepetinden 80 tl kazanmak


Merhaba Fırsatlar peşinde koşan sevgili patlak okurlarım. hem android hem ios hem windowsphone ve hemde windows masaüstü pcler için bir sohbet uygulaması olan Tictoc isimli bir chat uygulaması yeni bir kampanya başlatmış şöyleki;
8-15 mayıs 2015 tarihleri harasında her kim ki tictoc uygulamasını cep telefonuna indire ve tictoc uygulamasına hiç tictoc hesabı olmayan
15 arkadaşını davet ede, ve o 15 arkadaşda tictoc uygulamasını indirip kullanmaya başlaya..
o kimselere 80 tl degerinde yemekseperi alışveriş kodu gönderilecektir!...

kulağa süper bir fırsat gibi geliyor değil mi? fakat kazın ayağı öyle değil patlak okurlarım böyle;

tictoc+davetiye+gönderme
TİCTOC DAVETİYE GÖNDERME VE DETAYLAR;
1.Öncelikle davet ettiğiniz 15 kişi sadece telefon numarasını tictoca kaydettirerek tictoc üyesi olan "15 daveti kabul etmiş telefon numası vermiş kişi" olacak. yani DonanımHaberdeki Açların yazdığı gibi whatsappdan davet et facebooktan davet et mail ile davet et nerden edersen et at kafadan 10 mail adresi gönder tamam. diye birşey yok.

2.Bir kişi atıyorum 30 kişiyi telefon numarasıyla tictoca katıp 2 tane 80 tl lik kod kazanamaz. bir kişi isterse 100 kişiyi tictoca telefon numarasıyla kayıt ettirmeyi becermiş olsun sadece 1 adet 80 tl lik yemeksepeti yemek kuponu kodu kazanabilir.

3.Tictoc uygulaması içinden davetiye göndermek nerededir? Android windowsphone ve ios iphone telefonda tictoc davetiyesi göndermek nasıl olur bulana 80 değil 800tl lik kod ödülü vermek lazım.
Yeğenimin telefonu windowsphone benimki iphone birde android tabletim var hepsinden indirip denedik. özellikle windowsphone (lumia 1320)
telefonda arkadaşını davet et kısmını bulamadık. telefon rehberini senkronize etme kısmından rehberi senkronize ettik bu sefer de rehberde
tictoc uygulaması olanları gördük sadece.

4.Android tablete tictoc kurup aktif etmek istediğimizde telefon numarası ile doğrulama veya facebook ile kayıt çıktı karşımıza.Tictoc uygulamasının facebook profilimize, anamızın, avradımızın bilgilerini okumaya, kamera mikrofon hepsini kullanmaya, biz giyinirken yıkanırken kapının deliğinden bize bakmasına hepsine izin verdik. hatta al senin olsun telefon dedik yine de telefon numarası istedi.


TİCTOC ARKADAŞ DAVET ETME
Bütün bunlara rağmen "80 tlye ben telefon numaramı ve rehberimdeki herkesin numarasını tictoc a satarım arkadaş numaramı ve arkadaşlarımın numaralarını kime satarsa satsın kimden bana spam sms mail gelirse gelsin sıkıntı yok" diyorsanız.
Tictocda görünen bütün arkadaşları silin. arkadaş bölmesi bomboş olunca ortaya "Burada hiçkimse yok arkadaşlarını istediğin yerden davet et" yazan bir buton geliyor. Telefon SMS Mail Facebook WhatsApp istediğiniz yerden davet edebiliyorsunuz ama yemeksepeti indirim kodu kazanabilmek için davet ettiğiniz kişilerin en az 15inin telefon numaralarını verip kayıt olmaları gerekiyor.
henüz tictoc kullanmıyorum whatsapp gibi herkes kullanana kadar kullanmayı da düşünmüyorum.

EE ne demişler ucuzdur vardır bir illeti pahalıdır vardır bir hikmeti.
(whatsapp 1 yıl ücretsiz 1 yıl sonra yılda 3 tl gibi bir ücreti var fakat reklam satmıyor. tictoc bedava hatta gelenlere yemek ısmarlıyor ama reklam satıyor numaralarımızı da parayı veren herkese verme hakkını elinde bulunduruyor)
Bu haber burada bitti.
çok bile. dağılın işinize gücünüze
0 yorum:

Yorum Gönder