Haber

Haber Haberler ve Habercilik


haber

GÜDEN DEĞIL GÜLDÜREN HABER

Internet haber sitelerinin özellikle tv medyasında da yeri olan HABERler sitelerinin HABERlerinin nasıl haberler olduğunu artık neredeyse ogrenmeyen kalmadı. HABER diye verdikleri haberin ne kadar şuur altına işlemeli beyin yıkamalı haberler olduğunu her tür
haberleri okuyan herkes anlıyor.
O kadar beyin yıkamalı o kadar yönlendirilmeli HABER ler yapılıyor ki haberi izlerken veya sitelerinden HABERlerini okurken sinir olmamak elde değil. Patlakhaber ise onların inadına elinden geldiği kadar
Antimedya tarzında güden HABERlerin gerçek yönlerini keyifli bir üslupla gözler önüne serecek.
Patlakhaber de sadece aradığınız HABERleri okuyacaksınız.
Ama hiçbirşeyden de HABERsiz kalmayacaksınız inşallah.

HABER VE HABERLER

Haber vardır HABERcik vardır. Birde patlakHABERcilik vardır.
HABERci haber yaparken HABERin kaynağına
HABERin doğruluğuna bakması gerektiği gibi HABERin toplum yararına ve zararına da bakmalıdır.

Birde HABERcik var ya HABERci HABERciği girerken hiçbirşeye bakmaz sadeceHABERin patlama durumunu hayal eder.
Halbuki o HABER yada HABERcik patlarsa belki topluma zararı olacak belki sansasyon yapacak belki bu HABER gençlerin ahlakını bozacak.
Işte HABERci ve HABERler yayıncısı bu noktada vicdan sahibi vatan millet sevdalısı biri olmalı.
Önüne her konan HABERlere atlamamalı.
Haberin sosyo ekonomik etkilerini ölçüp tartmalı.

en+son+haber
HABER ve HABERI

Haber ve HABERi kelimeleri de HABERlerle ilgili önemli kelimelerdir patlakhaber HABER , haberi veHABERleri kelimelerine çok önem verir çünkü haber haberi haberleri kelimeleri insanlara olan biteni duyuran insanların kullandıkları kelimelerdir.
Haber HABERin veHABERlerin aslı ile HABERin veHABERlerin size ulaşmış hali arasında çok fark vardır. ÇünküHABER yada haberler
Haber yapanHABERcilerin
Ellerinden geçer.
HABER yapan HABERci buhaberi görür okur.
Ve bu haberin nasıl yayınlanacağına karar verir örnek;

 Hürriyet gazetesi bir hastanede gece Daşşak ağrısı ile gelen 15-16 yaşında bir çocuğa nöbetçi bayan kapalı doktor kendisinin birşey yapamayacağını sabah görevli arkadaşın gelip ultrason çekebileceğini söylemesini
"na mahrem diye çekmediler"
DiyeHABER yapmıştır.

Hatta Hürriyetin Milliyetin bu tür Haberlerinin sayısı hiç az değildir demek istediğimiz HABER veya Haberlerler kaynağından size ulaşırken HABERci ve yayıncı kişilerin fantezilerine göre şekil alırlar. O yüzdenHABER veyaHABERleri okurken fantezileri size benzeyen kişilerinHABER sitelerinden veyaHABER tv kanallarından okuyun.
Fantezi çakışması yaşamayın.
haber
HABER ve PATLAKHABER

internethaberciliğinin en farklı HABER sitesi en keyifli ve o biçimHABER sitesi patlakhaber HABER habercilik ile ilgili bu haberini HABER kelimesinde üst sıralara çıkmak için yapmıştır.
Patlakhaber HABER yapmayı çok sever hele ki bir HABER okuru tarafından çok beğendiğine dair yorum yapılırsa patlakhaber  ekibi zil takıp oynar. yerlerinden kalkıp köçeklik yapar.

Fakat HABER okuru insanlarımız çok nankör
Mesela bir maçın gollerini ararlar ilk çıkan sitelerde bulamazlar çünkü spam sitelere girmişlerdir
Maçı izle goller video burada hemen izle şifresiz izle filan yazıp sadece reklam koymuş HABERin videosunu hatta maçın sonucunu bile koymamıştir. Oturmuş ziyaretçilerini ve reklam tıklama oranlarını sayıp duruyordur.
Ama patlakhaber HABERin videosunu size hazırlamak için saatlerce didinir uğraşır 9 takla atar sonunda videoları ekler sizde patır patırHABERe damlayıp videoları seyredersiniz ama ne bir teşekkür yorumu nede maçHABERi hakkında ufak bir yorum yazmazsınız
haberler
HABER SITELERI YORUMCULARI ILE BÜYÜR

Işte böyle size HABERHABERciliği HABERleri çarpıtmayi ve HABER sitelerinin yorumcuları ile varolduğunu anlatmaya çalıştık.


Haber siteleri HABERlerini okuyan ve yorum yapan yorumcuları ile vardır.
Düşünün siz birHABERcisiniz ve 2 saat uğraşıp güzel bir HABER yapmışsınız
HABERin okunma sayısı her dakika artıyor yani birileri geliyor HABERinizi okuyor gidiyor HABERinizin okunma sayısı 6000 i geçmiş. Ama 6000 kişiden 1 i de dememiş ki eline sağlık çok güzelHABER
Biri de yorum bırakmamış ki buHABER katılıyorum yada biri deHABERe yorum yazmamis ki buHABERe katılmıyorum buHABER asılsız falan filan.
Ne kötü ne iyi nede bir teşekkür yok.
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.