Azer Bülbül neden Öldü

Azer Bülbül neden Öldü

Az önce Azer Bülbülün Antalya da kaldığı otelin odasında ölü bulunduğ haberine ulaştık haberin ayrıntıları birazdan gelecek hele bir haberi patlatalım da .. kendisini de severdik. İnşallah imanla gitmiştir inşallah affa nail olmuştur.

Arabesk müziğin önemli temsilcilerinden ünlü sanatçı Azer Bülbül Antalya'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
kaynak gazetemen
Azer Bülbül Neden öldü
AZER BÜLBÜL SON RÖPORTAJINDAN;
'Her insan kötü günler yaşar. Uyuşturucu tedavisi gördüm. 1.5 yıldır temizim, mutluyum."


AZER BÜLBÜLÜN ÖLÜM NEDENİ BELLİ OLDU

Arabesk müziğin önemli temsilcilerinden ünlü sanatçı Azer Bülbül 20 gündür sahne aldığı Antalya’da kaldığı otelin odasında ölü bulundu.

Antalya’da 20 gündür bir gece kulübünde sahne alan Azer Bülbül, otel odasında ölü bulundu.

AZER BÜLBÜL KİMDİRHaberin videosu yok.
Gerçek ismi Sübutay Kesgin olan 1969 yılı Kars doğumlu Azer Bülbül’ün Antalya’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdiği bildirildi.

Azer Bülbül son olarak geçtiğimiz günlerde çıkarttığı AZER BÜLBÜL Duygularım 2012 albümü ile dinleyicileriyle buluşmuştu.
Antalya’da 20 gündür sahne alan Azer Bülbül, kaldığı otel odasında menajeri tarafından ölü bulundu.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı. milliyet

azer+bülbül+vefat+etti

Rahmetlinin Kurşun yedim sol yanımdan parçasını sitemizde daha önce paylaşmıştık ara ara dinlerdik hiç birgün bize cenaze haberiyle hit getireceği aklımızın ucundan geçer miydi. ey gidi günler. biz şimdi azer bülbül niye öldü onu araştırırken siz isterseniz azer bülbül kurşun yedim sol yanımdan dinleyin isterseniz onun ruhu için Muhteşem sesli Kabe imamından bir fatiha dinleyin

Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

amp yorum alanı
Disqus Comments
amp yorum disqus


- - - -

iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.