tek kişilik gerçek elektirikli helikopter üretildi
Tek Kişilik Uçan Elektirikli Helikopter [VİDEO HABER]uçmayan helikopter mi var demeyin yani henüz çok yeni olan bu üretim ile uçmayı başarmış anlamıda dedik. Alaman Mucizesi Tek kişilik bin ve uç tipi Elektirikle çalışan Bir Helikopter.

MULTİKOPTER E-VOLO TEK KİŞİLİK ELEKTİRİKLİ HELİKOPTER
Şimdi buraya başlığı attıkta ne yazacağımızı bilmiyoruz ki. Efendim videoda da izleyeceğiniz üzere bu helikopter
tek kişilik ve elektirikle çalışıyor yani bir aküsü var buna akülü helikopter de diyebiliriz.
bir sürü pervanesi var kabloları var videoda adam üstüne biniyor ve havalanıyor. yani dünyanın ilk elektirikle çalışan ve insan taşıyabilen helikopteri üretilmiş. üretilmişte bunun park yeri sorunu olur bu ne biçim birşey havada bunlardan yüzlerce düşününsene "pata pata pata!" kafamızın içine ederler birbirleriyle çarpışırlar adam ordan düşer, e volo multikopter de sigara içip milletin başına izmarit atarlar o hoo olmaz bu iş.
ya zaten yazdığım yazıyı okumuyorsunuz ki direkt videoyu izliyorsunuz. Bu Elektirikli Multikopter ne zaman seri üretime geçecek kap paradan satılacak fiyatı ne olacak Türkiyeye ne zaman gelir bu konuda henüz bir bilgi yok tek bilgi videoda gördüğünüz test uçuşunun başarılı olduğu ve yakında bu multikopterlerin
seri üretimine geçilerek Almanyada Satışa sunulacağı. bizde haberi duyduk videosunu bulduk ve paylaştık daha ne olsunhele şuna bakın bu adam iyice uçmuş almış başını gidiyor :)
Yorumlar

mrkrl dedi ki…
flaş flaş tek kişilik helikopterdeki vatandaş elektirik tellerine takılıp yanarak can verdi :)
sene 2023 :)

Bu blogdaki popüler yayınlar

1 torba çimento kaç kg