can bonomo love me back

Can Bonomo Love Me Back mp3


Yahu şu şımarık illuminati çocuğunun iğrenç örevizyuon şarkısında ne bulursunuz. bunlar bize dayatılan çakma artizler. geçelim bunları bi kalem popülerliği bırakın kulak zevkinize kulak verin. Can Bonomonu eurovision 2012 şarkısında iyi reyting olur aç dediler bi bakıyım dedim de şu videoyu 1 dk izleyebildim resmen kafamı ss. sevdi..
can+bonomo+love+me+back+mp3+indirLove me back türkçe ne demek love me back şarkısının ingilizce sözleri ve türkçe sözlerini haberimiz turarsa buraya güncelleme yaparak paylaşırız. tutmazsa tutmasın umrumda da değil..
ha bu arada zatı alilerini zerre kadar sevmesemde Madem Türkiye'yi temsil edecek başarılar dilerim mi acaba?
Eurovision nedir kim organize eder eurovisionda 1. olmak ne anlama gelir. bunlar illuminatinin milleti oyalayıcı zehirli şekerleri.
yemişim eurovisionunu eurovisionda dereceye girmenin benim için hiçbir anlamı yok.
Benim için en güzel müzik kulağıma en hoş gelen müziktir. oda zaman zaman ruh halime göre değişir. mesela şu anda üç kere pat pat üç kere pıt pıt dinliyorum :)
Alın size can bonomonun eurovizyon şarkısı yani can bonomo love me back (bonomo ne ya)Haa can bonomonun love me back mp3 üne mi bakmıştınız. flvto sitesine girip şu linki http://www.youtube.com/embed/Jg9x3RqAkC4 oraya yapıştırın videoyu size mp3 olarak versin.Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.