Çarşamba, Ağustos 01, 2012
1 torba çimento kaç kg

1 Torba çimento kaç kg kilogram


1 TORBA ÇİMENTO KAÇ KG[/caption]Bugünlerde çimento taşıdın di mi? yoksa Hayatta aklına gelmez google a böyle birşey sormak.
işin gücün laylay lom Bir torba çimento kaç kilo biliyor musun tam 50 kilo. kaç torba kaldırdın kaç torba çimento taşıdın?
hayırdır inşaat işi mi var yardıma gelelim mi?

1TORBA ÇİMENTO = 50KG

1+torba+çimento+kaç+kg
BİR TORBA ÇİMENTO NE KADAR AĞIRLIĞINDA
haa sen geldin bi torba çimewnto kaç kilo diye aradın öbür amele arkadaşımız da 1 torba çimento ne kadar ağırlığında diye aramış olabilir bilginiz olsun 1 torba çimento 50 kilogram.

2012 TORBA ÇİMENTO FİYATLARI
bu konuda sana 2015 torba çimento fiyatlarını da paylaşmak isterdim ama hiç araştırasım yok şimdi.
sahi sen yeni taşımışsın 1 torba çimentoyu kaçtan aldın markası neydi yorum yapıverde senden sonra gelenler okusun bi faydan dokunsun haber. he 1 torba çimento kaç para?

5 yorum:

 1. 8 tl ye aldım geçenlerde gri çimento
  25 tl demişlerdi beyaz için istanbul-kadıköy-rasimpaşa

  YanıtlaSil
 2. çimentonun torbası kaç kilo cevabını buldum teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 3. Ben kum kullanmadan bir torba cimento ile elimdeki daha once hazirlamis oldugum agirlik kalibi ile halter agirlik plakasi hapicagim gunumuz fiyati ile 20 kg lik bir plaka 150 tl ve uzeri merak ettigim sey 50 kg lik cimeto su ile karistirilip kurudugunda kac kg olur.
  25 kg lik 2 plaka yapabilirsem 300 tl kar yapabilirim.hersey yolunda giderse ayni durumdan muzdarip arkadaslara yardimci olabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Plastik kalip hazirlayip icine dokeceksen kullanabilirsin ama aciktaki beton indir kaldir v.b. dagiliyor. Ben liseye giderken 110 cm demir su borusunu 2 ad 5 kg lik boya kutusuyna cimento kullanarak halter yapmistim. toplamda 20 kg ye denk geliyor. Ama plaka olarak yapmak imkansiz gibi . Plaka istiyorsan plastik icinde demir tozu olanlardan al. Hem epey. ucuzlar. Oyle cimento ile v.b. olacak sey degil.

   Sil