Ütopya Pasaportu Kaç para

ütopya+pasaportu+kaç+para

Ütopya Pasaport ücretleri Aylık Kaç para

Tv8 deki Ütopya programını izliyorum internetten de üye olmadan hergün 10 dakika canlı izleyebiliyorum ama Ütopyayı daha fazla izlemek istiyorum. ütopya pasaportu almalısınız diyor. şartları ve koşulları okuyorum Ütopya pasaport fiyatları hakkında en ufak bir bilgi yok
böyle ticaret mi olur?
Yani Millet ne kadar vereceğini bilmeden üye oluyor. şartlarda bahsedilen sadece her ayın son 3 gününden önce pasaportunuzu iptal edebilirsiniz. pasaport ücretlerini görmek için Benim ütopyam sayfasına bakabilirsiniz. Benim Ütopyam sayfası ise üyelikle açılan bir sayfa yani ben ürünü aldıktan sonra ne kadarmış diye girip bakacağım. böyle saçmalık olur mu? Ticaret kanunlarına aykırı bir olay değil mi? önce ürünü al sonra fiyatını öğren. millet de benim gibi sabırsız açmak izlemek istiyor hop 10 dakika sonra pasaport alın diyor. buradan ütopya pasaportu olanlara sesleniyorum Ütopya üyeliği aylık kaç para bir yorum olarak bari yazın da millet öğrensin. hatta aklıma "ütopya kullanıcı adı ve şifresi olanlar yazsın da girelim" diye yazmak geliyor ama Acunn la da uğraşmak istemiyorum şimdi. o da oradan ekmek yiyor. yalnız Acun Abi böyle ticaret olmaz bir malı aldıktan sonra istediğin fiyatı söylersin ki.
biz biliyoruz ne alacağımızı Ütopya üyeliği alacağız ve istediğimiz zaman tabletten telefondan farklı farklı kameralardan 7/24 ütopyayı izleyebileceğiz. alacağımızı biliyoruz da vereceğimizi bilmiyoruz bu nasıl iş?
Anlayan beri gelsin.
12-2014 HaberidirYorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Almanyada satılan Türk helal belgeli sucuk markaları

1 torba çimento kaç kg