Kurban Kulak küpe no sorgulama bulma

Haberse Haber

Kurban Kulak küpe no sorgulama bulma

Kurban Kulak küpe no sorgulama bulma Öğrenme


TARIM HAYVANCILIK BAKANLIĞI KÜPEDEN KURBAN SORGULAMA HİZMETİ
Teknolojinin Yeni hizmeti Kulağındaki Küpe numarasından Büyük Baş kurban veya Küçük Baş Koç İnek Boğa öküz hayvanın aşılarını Gelmişini Geçmişini kısacası Hayatını Sorgulayabilirsiniz. Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığının resmi sitesi Türkvet gov tr de ki kurbanlık hayvan Kulak numarası arama sorgulama sayfasından kurbanınızın Kulağındaki Küpe Numarasını girerek internetten Kurbanlık Hayvan Kulak Küpe Sorgulaması yapabilir ve Hayvanınızın geçirdiği hastalıkları öğrenebilirsiniz. Hayvan Kayıt, aşılama ,yeni hayvan kaydı gibi menüleri olan Koyun Keçi Kayıt Başlangıç uygulaması hizmeti KKKS turkvet gov Türkiye Veteriner Bilgi sistemi ile Kurbanlık Hayvanlarınızı daha yakından tanıyacaksınız. hatta facebook profillerini bile görebilirsiniz. dermişim.
Kurbanlık hayvanın Kulağındaki küpeden sağlık sorgulaması yapmak için bu bağlantıyı tıklayın. ama önce üye olmanız gerekiyor. bize değil tıkladığınız Kurbanlık Kulak no sorgulama sitesine..


İl tarım veya ilçe tarımdan kulak Küpesini tam olarak TR420001644389 gibi tam olarak götürüp sorarsanız tam doğum  tarihlerini vereceklerdir.


[caption id="attachment_2685" align="alignleft" width="195"]Kurbanlık+Kulak Küpe+no+sorgulama Kurbanlık Kulak Küpe no sorgulama[/caption]

Şu sayfada da üyeliği küpe nodan hayvan aramayı ve aşı sorgulamayı size resimli olarak anlatıyor
Bize üye olmasanızda bütün linklerimizi sizlere açtık biz zaten gönlümüzü açmışız sizin gibi can okurlara. Allah Kurbanınızı Kabul etsin. Vanlı Kardeşlerinizi de unutmayın çayım soğudu değiştirmeye gidiyorum.. bu arada hayvanını kaydettirmeyen hayvancılara 500 tl para cezası varmış haberiniz olsun Kulağında küpe olmayan Kurbanlık hayvanları almayın buda sizin kulağınıza Küpe olsun PHA Maaamut