ayakkabi zinciri sipariş ver

Ayakkabıya Takılan Ayaklar için kar zinciri istiyorumBende karda kışta buzda çok düşme tehlikesi atlatıyorum. tvde çıkan Ayakkabı zincirinden bende istiyorum çok güzel aynen Araba kar zinciri gibi üstten elastik bir kauçuğa sağlamca monte edilmiş ayakkabının altına takılan kar zinciri yapmış adam. nerde satılıyor fiyatları kaçtan satılıyor kaç lira bilmiyorum ama ayakkabımın altına takmak için bende bunlardan istiyorum. bulsam fiyatına bakmadan hemen ayakkabı zinciri siparişi vermek istiyorum unutmayım diye bilmeyenlerde öğrensin diye hemen burada patlakhaberdeki köşemde sizlerle paylaşıyorum. eve gidince
bu ayakkabı zincirini araştırıp internetten online nerede satılır
nereye ayakkabı için kar zinciri siparişi verebilirim bulup
sizlerle paylaşacağım inşallahBilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

amp yorum alanı


- - - -

iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.