Vodafone ayda 30 tlye tablet pc kampanyası smart tab10 alınır mı?

Vodafone günde 1 tlye tablet pc kampanyası smart tab10 alınır mı?Vodafone+günde+1+tlye+tablet+pc+kampanyası smart tab 10 alınırmıHey genjler bu konuda vodafonun (doğrusu vodafone'un) günde 1 liraya veriyorum dediği android tablet pc smart tab10 kampanyasını smarttab 10 un özelliklerini ve alınır mı alınmaz mı şeysini (ne diyebilirzki buna) yazacağız. patlattığımız bu detaylı inceleme haberini okuyunca en malınız bile vodafone smart tab alınır mı alınmaz mı kendi kararını verebilecek seviyeye gelecek. önce Vodafone un Günde 1 tl ye tablet pc veriyorum gençler koşun dediği tanıtım filmini bi izleyelim bakalım ney miş ne değilmiş.

taşındı tıklayın Vodafone ayda 30 tlye tablet pc kampanyası detaylarıBilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Gündemden haberin olsun:

Disqus Comments
reklam alanı
© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.