Şubatta da istanbul a kar yağmayacak - (Allahu Alem)

İstanbul 1 Aylık hava Durumu şubat 2014


Yani 30 günlük hava durumu istanbul a (istanbul 5 günlük hava durumu)baktığımızda maalesef şubat ayında istanbula kar yağacak mı yada istanbula ne zaman kar yağacak 2014 diye merakla arayanlar için kötü haber Şubat ayı içerisinde istanbula kar gelmiyor.
biz bu kadar uzun vadeli hava durumunu nerden görüyoruz nerden biliyoruz bilgilerimiz güvenilir mi kesin mi? diye merak edenler için öncelikle Meteoroloji genel müdürlüğü mgm aylık hava durumu istanbul değil dünyanın en gelişmiş hava durumu sitesi accuweather aylık hava durumundan bakıyoruz ekran görüntüsünü alıyoruz buraya koyuyoruz dah önce de bir aylık hava durumu istanbul istanbul 15 günlük hava durumu bir haftalık hava durumu diye konular açtık gerçekten tv de meteoroloji kar geliyor kara kış kıyamet geliyor derken accuweatherin bize gerçek hava durumunu gösterdiğine şahit olduk. Allahu Alem herşeyin en doğrusunu Allah bilir inşallah accu weather istanbulun 1 aylık hava durumunda bu sefer yanılır diyerek 2 şubat 2014 ten itibaren taa mart ayına kadar istanbulda hava nasıl olacak yağmur ne zaman yağacak güneş ne zaman açacak kar ne zaman yağacak sıcaklık kaç derece olacak gün gün gösteren ekran görüntümüzü paylaşıyoruz. kar bekliyoruz. Aylık hava durumlarını google dan kolayca bulmak istiyorsanız bi dahaki sefere Google a şöyle yazın istanbul 1 aylık hava durumu şubat 2014 patlakhaber
kapiş ;)

havalar nasıl olursa olsun sizin havanız güzel olsun.

(Resmi Büyük Görüntülemek için tınklayın:)Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım

Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
amp yorum alanı


- - - -
iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.