Acun Ilıcalı İlluminatiye hizmet eden bir mason mu?

Acun ılıcalı neler yapıyor böyle

severek izlediğimiz Survivor da Acun Ilıcalı Her geçen gün dozu biraz daha artan yahudi markaları reklamlarından sonra birde onların hesapta tanrısı olacak horusun herşeyi gören tek gözünün bulunduğu (dinimizde deccal) illuminati tişörtü giymesi ile iyice kıllandık

 bu Acun Mason mu oldu?
ve araştırdık meğer Yetenek sizsiniz Türkiye de de Biz bilal göregeni seyredip hüzünlenirken o masonik sembolleri şuurumuzun altına sokmuş ve efendilerine hizmet olarak ekrana yansıtmış.
Acun Kolaları, hamburgerleri, pizzaları ve yabancı yarışmaları ile birlikte yabancı kültürleri hayatımıza sokmaya çalışan bir Deccal Askeri mi?

Dahası Acun yarıştırıyorum bahanesi ile Kainat güzellerini çıplak denecek derecede soyup karşımıza koyarak âhlakı yozlaştırmaya çalışan bir tağut piyonu mu acaba?


mi si ve mu su fazla oldu galiba. survivor'u izleyenler bilir ne kadar yabancı fastfood kültürünün empoze edilmeye çalışıldığını buyurun 2 resim koyalım bu konu hakkında bilgisi olan yorum patlatsın.

PATLAK EDİTÖRÜN NOTU:Ya Biz bu haberi yaptık ama Acun Ilıcalı nın Mason olabileceğine kendimiz bile inanmıyoruz. Acun Güzel Adam yaa.
bizce sadece şu yanda Logosunu Gördüğünüz Dünyanın bir numaralı Yarışma Formatı tasarlayıcısı ve pazarlayıcısı Amerikan Firması Endemol un
Yarışmalarını Firardayken keşfedip Türkiye'ye getirmiş ve bu sayede sıradan bir sunucuyken Medya patronu olmuş Akıllı bir adam Acun Ilıcalı. Fakat Bu Endemol'un ne olduğunu, illuminati olup olmadığını sanırım söylemeye gerek yok. Adamlar Yaptıkları Yarışma programları ile Bütün Dünya da Milyonlarca insanı Hemen Her Akşam tv karşısına kilitleyip pasifleştiriyorlar.
O ses Türkiye Gibi YetenekSizsiniz Türkiye Biri Bizi Gözetliyor Survivor Ütopya Popstar ve daha bir çok izlediğimiz yarışmaların Formatları hep Endemol'un biz burda sayıyoruz sayıyoruz ama Akşam oldu mu yine tv8 e kilitlenip kalıyoruz.Arz-Talep meselesi bu işler.
Şeytan insanların zayıf noktalarını çok iyi biliyor. zaten Öyle dememiş miydi; ""


İLLUMİNATİ HAKKINDAK HERŞEYİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN GELENLER VİDEOLARI (51 TANE 20ŞER DAKİKALIK) Playlist içindeki videoları vatandaşın biri tersten yüklemiş yani alttan üste doğru.
ARRİVALS (GELENLER TÜRKÇE altyazılı playlist)


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım

Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
amp yorum alanı


- - - -
iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.