Acun Ilıcalı İlluminatiye hizmet eden bir mason mu?

Haberse Haber

Acun Ilıcalı İlluminatiye hizmet eden bir mason mu?

acun+ılıcalı+mason+mu Acun ılıcalı neler yapıyor böyle

severek izlediğimiz Survivor da Acun Ilıcalı Her geçen gün dozu biraz daha artan yahudi markaları reklamlarından sonra birde onların hesapta tanrısı olacak horusun herşeyi gören tek gözünün bulunduğu (dinimizde deccal) illuminati tişörtü giymesi ile iyice kıllandık
acun+mason+mu

 bu Acun Mason mu oldu?
ve araştırdık meğer Yetenek sizsiniz Türkiye de de Biz bilal göregeni seyredip hüzünlenirken o masonik sembolleri şuurumuzun altına sokmuş ve efendilerine hizmet olarak ekrana yansıtmış.
Acun Kolaları, hamburgerleri, pizzaları ve yabancı yarışmaları ile birlikte yabancı kültürleri hayatımıza sokmaya çalışan bir Deccal Askeri mi?

Dahası Acun yarıştırıyorum bahanesi ile Kainat güzellerini çıplak denecek derecede soyup karşımıza koyarak âhlakı yozlaştırmaya çalışan bir tağut piyonu mu acaba?
acun+ılıcalı+illuminati
mi si ve mu su fazla oldu galiba. survivor'u izleyenler bilir ne kadar yabancı fastfood kültürünün empoze edilmeye çalışıldığını buyurun 2 resim koyalım bu konu hakkında bilgisi olan yorum patlatsın.

İLLUMİNATİ HAKKINDAK HERŞEYİ ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN GELENLER VİDEOLARI (51 TANE 20ŞER DAKİKALIK) Playlist içindeki videoları vatandaşın biri tersten yüklemiş yani alttan üste doğru.