Korsan haber sitesi
Korsan Haber sitesi


korsan+haber+sitesi

korsanhaber com sitesi
Biliyorum yukardaki korsan haber.com u aradınız ama ne olmuş yani bi kere de bizi tıklayın bizde korsan sayılırız benim dedem in dedesi ölümsüz korsan uçan hollandalı ile kankaymış askerliği sarıkamış ta topçu olarak birlikte yapmışlar.
Hatta benim kayınço korsan cd den 3 yıl yattı.
Korsan haber sitesi olmak için illa isminizin korsan mı olması gerek girin bakın haberlere aslında hiçbiri yüzde yüz copy paste değil ama yine de a.a yada iha veya cihan haber ajansları gibi ajanslara "şimdilik" abone olmadığımız için bizde korsan haber sayılırız. E birazcık ta bizi tıklayın da zengin olup abone olalım.
Sahi siz hiç korsan haber sitesinde böyle içten bir haber gördünüz mü?
Hep resmi diller copy paste destan gibi haberler korsan morsan okuyor musunuz gerçekten o haberleri sonuna kadar.
Hatta bazen öyle oluyor ki
(korsanhaber adına demiyorum genelde bütün haber sitelerinde)
Orhun kitabeleri gibi yazıları okuduğunuz halde aradığınız bilgiye ulaşamıyorsunuz.
Bu neden oluyor biliyor musunuz?
Korsan haber morsan haber sizin arayacağınız şeyi biliyor cevabı tam bulmadan aradığınız başlıkta haber yapıyor mesela "ehliyet sınav sonuçları" daha sınav sonuçları açıklanmadan bu konular açılıyor sonra da düzenlenmiyor.
Neyse konumuz o değil
Bizi de korsan haber yazıp aradığınızda bulmanız için bu saçma sapan konuyu açtık.
Korsan haberler

korsan+haberler
Aslında korsan haber sitesi korsan cd gibi korsan haberler yapmaz aslına güzel haber sitesidir korsan haberler sitesi. Yani kartel medyası haberlerini okumayın da korsan tarzan patlak haber ne varsa okuyun.
Bizi de okuyun beğeneceksiniz. Daha çok yeniyiz. Yakında google arama sonuçlarında bizimle sık sık karşılaşırsınız. Korsan haber ve korsan haberler ile ilgili yazacaklarımız bu kadar.
Ha birde kaynımın kızı somalili bir korsan la kaçtı. Gördünüz mü bakın biz korsan haber olmaya korsanhaber den daha çok layiğiz neredeyse. Kendinize iyi bakın tıklayıp başka yerlere gitmeyin

Işte size korsan haberYorumlar

Anonymous dedi ki…
vay be hakkatten asıl korsan haber sitesi sizmişsiniz bee.
Bundan sonra korsan haberleri sizden okuruz artık.

zu haa haa hikayeye bak..
korsan haber sitesi dedi ki…
korsan haber korsan haber yaza yaza korsan haber olunmaz korsan haber sitesi sizi gidi korsan haberin korsanı korsan haber sitesi

Bu blogdaki popüler yayınlar

1 torba çimento kaç kg

Arşivleme

Daha fazla göster