avea yüz taniyan telefon galaxy nexus kampanyasi
avea yüz tanıyan telefon galaxy nexus kampanyası


Yüz Tanıma Özellikli Samsung galaxy nexus (galaksi neksus) özellikleriSAHİBİNİ YÜZÜNDEN TANIYAN SAMSUNG GALAXY NEXUS AVEA KAMPANYASI DETAYLARI

SAHİBİNİ YÜZÜNDEN TANIYAN SAMSUNG GALAXY NEXUS

Ekran özellikleri (çözünürlüğü boyutu teknolojisi dokunmatiği)
16M Renkli HD sAMOLED Teknolojisi
1 280 x 720 Harici .Çözünürlük (harika bir çözünürlük)
4,65" Harici Ekran Boyutu
Kapasitif Ekran (multi touch yani iki parmakla resim büyütme küçültme gibi çoklu dokunmatik)
ekran parlaklığı: 316 ppi pixel densit (iphoneden ve galaxy s2 den çok)

Platform bağlantı hızı
HSDPA, 21 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHz GSM&EDGE Band
850 / 900 / 1 700 / 1 900 / 2 100 MHz 3G Band
3G Ağ ve Veri: HSPA+ 21

SAHİBİNİ YÜZÜNDEN TANIYAN SAMSUNG GALAXY NEXUS işletim sistemi özellikleri
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Android tarayıcı

Fiziksel Özellikler
135,5 x 67,94 x 8,94 mm Boyut
137,9 g Ağırlık

Bellek
16 GB Dahili Bellek

Bağlantı özellikleri
wi-fi kablosuz internet
DLNA,(hd tv lere hd görüntü aktarmaya yarar) Wi-Fi hotspot (telefonun internetini wifi modem gibi kullanarak pcden bağlanmaya yarar)
BT 3.0 + EDR Bluetooth
2.0 Yüksek Hızlı USB
USB Yığın Depolama mevcut
Android Internet HTML Tarayıcısı
WIFI a/b/g/n
AGPS Desteklenir (gps çekirdekli galiba yani internetten değil içerisinde mevcut gps alıcısı tarafından yer belirlemeye yarar.)
NFC Desteklenir (NFC Temassız kredi kartı gibi destekleyen alışveriş noktalarında telefon ile ödeme yapmaya yarar.)

SAHİBİNİ YÜZÜNDEN TANIYAN SAMSUNG GALAXY NEXUS Kamera özellikleri
kaç megapiksel: 5 Megapiksel foto çözünürlüğü: 2592x1944
HD video Çekimi:1080px 30fps (30 kare saniye) (güzel)
ön kamera: 1.3 mp ve ön kamera da 720p 30kare saniye hd video çekimi yapabiliyor bu çoğu telefonda olmayan bir özellik.
görüntülü görüşmelerinizde karşınızdaki sizi daha net görecek.

Dijital Yakınlaştırma
LED Flaş lı
Otomatik Odaklama
Çekim Modları
Beyaz Dengesi

işlemci hızı, ram rom bilgileri verilmemiş. ama biz bulduk. sahibini yüzünden tanıyan samsung nexus avea cep telefonu
1 gb RAM a sahip bu çok iyi birşey. neye yarar biliyor musunuz. internette saatlerce donma yapmadan gezebilirsiniz. (1gb dolana kadar) aynı anda birçok uygulamayı birden çalıştırabilirsiniz (müzik dinlerken internette gezme veya mail yazarken dosya indirme gibi)
ayrıca flaş destekliyor mu: evet adobe flash destekli internet tarayıcısı var. ve bataryası da 1750 mAh (mili amper)

SAMSUNG NEXUS ONE ALINIR MI?
Alınır.

ÜCRETLENDİRME
24 AY TAAHÜTLÜ.

1. TERCİH: 4GB internetle birlikte 24 ay 114 tl bayılacaksınız.
2.TERCİH: 1000 DK + 1000 SMS + 2GB internet ile 24 ay 149 tl bayıcaksınız.

çok para bee.

AYRINTILAR:(Şeytan burada gizli :)
Kampanya 23 Şubat - 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında geçerlidir.

1000Dk, 1000 SMS,2GB internetli kampanyadan yararlanabilmek için hatta tanımlı tarifenin Cihaz tarifesine geçirilmesi gerekmektedir.Nexus kampanyasından yararlanıldığı sürece 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır. Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda Nexus kampanyasından yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.

Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacaktır.
Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
24 ay taahhüt veren Avea abonelerine ayda 114 TL'ye(KDV ve ÖİV dahil)'ye Samsung Galaxy Nexus 24 ay boyunca her ay 4GB internet ile birlikte sunulacaktır. İnternet servis ücreti 15 TL, Samsung Galaxy Nexus cihaz ücreti 99 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.
24 ay taahhüt veren Avea abonelerine ayda 149 TL'ye(KDV ve ÖİV dahil)'ye Samsung Galaxy Nexus 24 ay boyunca her ay heryöne 1000 DK + heryöne 1000 SMS + 2GB internet ile birlikte sunulacaktır. Ses, SMS ve İnternet servis ücreti 50 TL, Samsung Galaxy Nexus cihaz ücreti 99 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.
Kampanya kapsamındaki anlaşmalı banka kredi kartları :Akbank Axess, City Axess, Garanti Bonus, TEB Bonus, Denizbank Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Yapı Kredi Worlcard, Vakıfbank Worldcard, TEB Worldcard, Anadolubank Worldcard, Albaraka Worldcard, Fortis, Milenyumbank wordkartları, Money Card, Bonus Business Card, Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kart, Eurobank, Tekfen ve Sanal kartlar.
Bir müşteri bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanacağı her türlü veri (GPRS-EDGE-3N) kullanımına ilişkin ücretler Dünya Varmışi tarifesi üzerinden abonenin ilgili dönemde düzenlenecek faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Ek olarak 23 Şubat 2012 ile 31 Mayıs 2012 arasında Samsung Galaxy Nexus kampanyasından yararlanmış müşteriler 6464'e Nexus wifi yazıp göndermeleri durumunda 31 Kasım 2012 tarihine kadar sınırsız TTnet wifi servisinden yararlanma hakkı kazanacaklardır. ( Örneğin; Bir abone 23 Şubat 2012 tarihinde bu SMSi göndermişse 8 ay, 31 Mayıs 2012 tarihinde göndermişse bu hizmetten 6 ay boyunca ücretsiz yararlanma hakkında sahip olabilecektir.) 6464'e gönderilen SMS'ler 0.415TL olarak ücretlendirilecektir.
Samsung galaxy Nexus Kampanyasından(ses,sms,internet paketi içeren) (TTNet dahil GPOların hiçbiri), Samsung Galaxy Nexus İnternet Paketi(4GB internet paketi içeren) kampanyasından (Ttnet Mobil hariç) tüm avea müşterileri yararlanabilir.
Kampanyada 3.şahış kredi kartı da kullanılamaz.
Bireysel müşterilere ait bir TCK nosuna bağlı en fazla 2 GSM numarası kurumsal müşterilere ait vergi kimlik numarasına bağlı en fazla 3 GSM numarası kampandan faydalanabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Acunn com survivor başvuru formu

Vodafone aylik cepneti pc ve laptopta kullanmak

Arşivleme

Daha fazla göster