Fatmagülün suçu ne Rtük şikayet telefonları

Fatmagül'ün suçu ne buradan Rtüke şikayet etRtük ün bu zıçırtık dizi yayından kaldırabilmesi için Halkın yani diziyi yapısına aykırı bulan
Türk Ailelerinin şikayeti gerekiyor. bu da ne zamandan beri böyle biliyor musunuz? hani şu meşhur +7 şiddet ve korku, genel izleyici filan falan resimleri ile yeni bir uygulama başlatıldı ya
işte o zamandan beri. o uygulama nasıl başlamış biliyor musunuz?
hepsi haberimizin içinde ama birşey de söylemeden geçemeyeceğim sizde de suç var.
Ne diye reyting veriyorsunuz böyle dizilere bu diziler bizi yozlaştırmak için
fatmagülün+suçu+ne+rtük+şikayet+telefonları
ASIL SUÇLU FATMAGÜLÜ PİS PİS İZLEYİP PRİM VEREN
"geceyarısı itin kopuğun dolaştığı yerde kapıyı vurup çıkmayı ve daha fazlasını" yeni nesillere suçsuz göstermek için özenle uzmanlara danışılarak hazırlanmış diziler. yazının en altındaki yazarımız axi nin yazısını okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız.

RTÜK Fatmagül Şikayet telefon numaraları mail adresi ve şikayet formuda burada

ALO RTÜK : 178
RTÜK internet sitesi

Arayın şikayet edin


RTÜK: BU YAYINLARA MÜDAHALE EDEMİYORUZ
Yıllar önce Hülya Avşar’ın başrolünü oynadığı ve bir köylü kızının dört zengin kişi tarafından tecavüze uğramasının konu edildiği film, bu sefer diziye çevrildi. Beren Saat’in dört erkek tarafından, 4 dakika boyunca tecavüze uğraması sahnesinin fragmanı, günler öncesinden internet ve Kanal D televizyonunda onlarca defa ekranlara getirildi. Özellikle saat 20.00’de filmin gösterilmesi ise gelişim çağında olan çocuk ve gençleri olumsuz yönde etkileyecek cinstendi. Konuya açıklık getiren uzmanlar ise RTÜK’ü göreve çağırdı. Ancak, isminin açıklanmasını istemeyen RTÜK’te üst düzey bir yetkili ise, elleri ve kollarının bağlı olduğunu, bu tür yayınlara bile müdahale edemediklerini anlattı. RTÜK diye bir kurum olduğunu ama kanunlarının budandığı ve yetkilerinin olmadığını ifade eden yetkili, “Bakın orada bir tecavüz sahnesi var, biz ona müdahale edebilmemiz için ‘Türk aile yapısına aykırıdır’ maddesi gereğince işlem yapmamız gerekiyor. Uzman arkadaşımız bunu yazdığı zaman, üst kuruldan karar çıksa bile mahkeme, ‘Türk Aile yapısı için kimi baz aldınız?’ diyor. Serbest yaşayan insanlar da var, dini inançlarını yerine getirmeye çalışan insanlar da var, dolayısıyla bu buna sığmaz diyor, biz de bunun üzerine bu ‘gençlerin ruhsal gelişimini olumsuz etkiliyor’, maddesine koyalım diyoruz. Mahkeme yine aynı gerekçe ile ‘hangi gençleri baz alıyorsunuz’ diyerek red ediyor. Şimdi yasalarda inanılmaz bir boşluğumuz var” dedi.

“SEZER DÖNEMİNDE YETKİLERİMİZ ALINDI”
Bu konudaki boşluğun ise, 2002 yılında yaşanan ekonomik kriz sonrası gerçekleştiğini belirten Yetkili, “Bizim kararlarımız kat-i değil biliyorsunuz. Mahkeme kararlarına açık. Dolayısıyla dönemin Ecevit hükümeti, 2002 krizinden sonra tekrar ayakta kalabilmek için bazı medya patronlarına yeni bir RTÜK yasası çıkarıp, bazı kanalları vermek için yeni bir RTÜK yasası yapmıştı. Bu süreçte kanun maddeleri darmadağın oldu. ‘Etkisi var, yetkisi yok’ bir kuruluş haline getirildi. Yayın ilkeleri bölümünde 12 maddemiz var, A’dan Z’ye kadar. Eski Cumhurbaşkanlarından Ahmet Necdet Sezer döneminde ve Anayasa Mahkemesi tarafından çoğunluğu iptal edildiği için elimizde hiçbir şey kalmadı. Bundan dolayı çok fazla etkin olamıyoruz” diye konuştu. Duyarlı vatandaşların 444 1 178 numaralı telefonu aramalarını isteyen yetkili, burada karşılarına canlı operatör çıktığını ve şikayet oranına göre yayıncı kuruluşla görüşme yoluna gittiklerini söyledi.

Yazarımız axi;

Tecavüz sahnesi dedik ya Toplaşın hemen!
Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım

Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
amp yorum alanı


- - - -
iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.