Google Facebook rekabetinde google dan dev çelme
Google Facebook rekabetinde google dan dev çelme

google+facebook+gmail+yasağı
FACEBOOK TA GMAİLİ OLAN ARKADAŞINIZI BULAMAYACAKSINIZ
Dünyanın 1 numaralı internet sitesi Google hızla yükselen ve 2 numaraya oturan Rakibi
Facebook a çelme atmaya hazırlanıyor.
Sosyal laylaylom sitesi olan Götü boklu bebelerin, amelelerin
abazaların profil hazırladıkları Facebook ta artık gmail adresi olan arkadaşlarınızı bulamayacaksınız ve arkadaş olarak ekleyemeyeceksiniz. çünkü Google Facebook arkadaş arama motorundan gmail adresli
kişilerin çıkmasına engel koyuyor. ohh çokta iyi oluyor.

Google Facebook yasağı

Dünyanın en büyük arama motoru sitesi dikkatinizi çekerim arama motoru sitesi yani bilgilenme sitesi Google hızla virüs gibi büyüyen laylaylom sitesi Facebook a engel koyma hazırlığında.
buyurun haberimiz habertürkten

GOOGLE'DAN FACEBOOK'A SANSÜR
Bugüne kadar gmail kullanıcılarının contact (yani bağlantılı olduğu kişiler) bilgilerini diğer web siteleriyle paylaşan Google, Facebook'a artık sansür uygulamaya hazırlanıyor.
Google'ın bu kararının Facebook'un büyümesine ciddi bir darbe vurabileceği belirtiliyor.

Facebook'un inanılmaz bir hızla büyümesinde gmail kullanıcılarına yönelik bağlantı paylaşımlarının büyük bir rolü olduğuna inanan internet uzmanları, Google'ın Facebook'un "arkadaş bul" özelliğini gmail için engelleme hazırlığının, sosyal paylaşım devine oldukça ağır bir darbe vurabileceği inancında.

Google'ın Facebook'a yönelik bu kararının sebebi ise şirket tarafından büyütülmek istenen Google'ın kendi sosyal paylaşım ağları. Google yetkilileri bugün 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Facebook'un kurulduğu tarihten bu yana geçen 6 yılda gmail bağlantıları yoluyla oldukça büyük bir kullanıcı kitlesini network'üne kattığı inancında.

HEDEF FACEBOOK'A RAKİP SİTE
Daha önce Wall Street Journal'da yer alan bir haberde, Google'ın Playdom Inc,
Electronic Arts'a bağlı Playfish ve Zynga Game Network'le birlikte Facebook'a rakip bir sosyal paylaşım ağı oluşturmaya çalıştığı ve bunun için sadece Zynga'ya 100 milyon dolara yakın bir yatırım yaptığı belirtilmişti. Google'ın bu son hamlesi de "sosyal ağ" planının artık yürürlüğe sokulmaya başlandığı şeklinde yorumlanıyor.Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

1 torba çimento kaç kg

Arşivleme

Daha fazla göster