uydu alici sinyal yok no signal hatasi

Uydu Alıcısı Sinyal Yok No Signal hatası çözümü


Beykoz'da ikamet ediyoruz Marka uydu alıcımız bugün durup dururken sinyal yok (No Signal)
hatası verdi. bizde bunun çözümünü aradık. sizinde başınıza gelirse ve uydu alıcılar ve uydu yayını hakkında hiçbir bilginiz yoksa böyle bir uyarı aldıysanız bu konuda yazanları deneyebilirsiniz.

NO SİGNAL LOW SİGNAL SİNYAL YOK HATASI YAPILMASI GEREKENLER
Bazende görüntü donar takılıp kalıyor olur kare kare olur ve low signal yazıp gider.
sizde low signal (düşük sinyal) no signal (sinyal yok) hatası alıyorsanız ve bu uzun sürdüyse
ilk önce banyoya gidip signal diş macunu kalmış mı kalmamış mı ona bakın kalmadıysa hemen gidip signal diş macunu alın.. hiohaa ha..
(şaka şaka)ilk önce havaya bakın hava çok yağmurlu yada çok rüzgarlı ise kapalı ise sinyal yok hatası vermesi normaldir havanın düzelmesini beklemekten başka çareniz yok. hava düzgün ise yakın kapı komşunuza yada yakınlarınızda uydusu olan birine sorun uydularında problem var mı?
eğer onların uydu alıcılarıda aynı hatayı veriyorsa sorun alıcıdan değil vericiden yani uydu merkezinden kaynaklanıyor demektir. düzelmesini beklemekten başka çareniz yok.
onların uydu alıcıları no signal low signal sinyal yok hatası vermiyorsa sorun sizin uydu alıcınızda çanağınızda yada lnb nizdedir.
ilk önce uydu alıcınızı ve tv nizi kapatıp tekrar açın sonra tv nin ve uydu alıcınızın arkasındaki bağlantıları kontrol edin sonra sonra kolaydan zora doğru bağlantıları kontrol etmeye devam edin
çatıya yada çanağınızın bağlı olduğu balkona yol göründüyse şu resmini gördüğünüz lnb nizin bağlantısının kopup kopmadığını filan kontrol edin mutlaka bir yerde bir şey bulursunuz.(bu yazının patlakhaber.com da yayınlandığını başka sitede okuyorsanız bunun oradan copy-paste yoluyla çalındığını bilin ve hırsıza okkalı bir yorum yazın)

diğer aranma şekilleri;
Next next star ye 18000 uydu alıcı, next nekstar ye5000x,Atlanta hd box,besstel minibox,seoul hiremco uydu alıcısı, f-15,premier prs1600 15000, Dsmart standart,seoul fx turbo,saba, woon wn 19000 17000, goldmaster,yumatu,sunny,vestel,besttel,beko,botech,skytech,amstrad,dreambox,technisat,skybox,saba,regal marka,vu uydu alıcısı, hatası,arızası,yazısı,sorunu,göstermiyor,çekmiyor,ayarı, üsküdar kartal pendik istanbul ankara mecidiyeköy,tamircisi, servisi bakımı,uydu alıcısı çekmiyor, no signal hatası, görüntü gidip geliyor, Göstermiyor, donuyor, uydu alıcı no signal çözümü, ayarı,next next star

Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım


Konu Başlığı Bağlantısı uzunluğu da bayağı bi olsun bakalım

Bilgilendirme: Patlakhaber Kişilere ve Kurumlara saygılı bir haber sitesidir. sitemizde sadece Patlakhaberler Kategorisindeki haberler eğlence amaçlı açılmış uydurma haberlerdir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.
amp yorum alanı


- - - -
iller Arası Kaç KM Kaç saat Hesaplama


Bunlar sizde varsa Yüksek Tansiyon Hastası olabilirsiniz

© Copyright 2009-2017 PATLAKHABER - All Rights Reserved - Yani Diyor ki içeriklerin hepsi el emeği göz nurudur, Engelli bir kul'un hakkıdır. ayrıca Telif hakkı yasasıyla korunmaktadır.