insanlığın ölmediğini gösteren foto
![insanlığın ölmediğini gösteren foto insanlığın+ölmediğini+gösteren+foto](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg111_qNgpn0hyphenhyphenprptKd06C4H6t893308mfaNNUY42AzJfxCDodNzMlqABNMJO1hK4wUvuFYfeUZI5n2VH1V4_rkkTWK01RTzDrehosI_pKBFynOzi5IOUr_3i_P5YkBzOhySeuw8qJ0afo/s1600/engelli-yagmur.jpg)
İnsanlığın Ölmediğini Gösteren Foto
2013 Haberi:Bu fotoğraf Bursa'da yeni çekildi. fotoğrafı Engelsiz Gazete yazarı Müslüm Söyler Ağabeyimin Facebook sayfasından arakladım. Fotoğrafta Bursa'da sağanak yağmur altında kısakollu tişortluve şemsiyeli bir genç delikanlı koşarak kaçmak yerine yolda ağır ağır ilerleyen tekerlekli sandalyeli bir bayana şemsiye tutuyor. Bu gençler kimdir nedir bilmiyorum ama fotoğraf hoşuma gittiği için patlatıyorum haberini.
Yorumlar